Choď na obsah Choď na menu
 


Diskusia

Tu na tomto mieste môžte napísať Vaše pripomienky, návrhy k tejto stránke ktorá má byť prvou jedinečnou elektronickou verziou archívu Lietavského hradu. Hradná zrúcanina má mnoho zaujímavých historických záberov, ktoré ešte nepoznáme a preto ak môžte prispejte do rozšírenia a zjednotenia lietavských obrazových unikátov. Za Váš záujem ako aj pripadnú pomoc vopred ďakujem. S pozdravom Váš webmajster - Chobi.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Oznam

(Chobi, 10. 6. 2012 23:53)

Ododneška máme k dispozícii skener ktorý bez problémov skenuje staré negatívy 6x6 takže archív sa čoskoro rozrastie o ďalšie nádherné historické kúsky. V prípade že zháňate možnosť naskenovania negatívou 6x6, alebo klasických farebných negatívov ba dokonca diapozitívov kľudne sa mi ozvite určite sa dohodneme.

Pripravujeme

(Chobi, 27. 2. 2012 10:35)

Chcem Vás tu poinformovať že ma kontaktovala rodina Štefana Lučančina že sa objavili ešte nejaké fotografie a negatívy z jeho tvorby takže po prebratí a spracovaní sa môžte tešiť na ďalšie exkluzívne zábery.

poklona

(lubo, 16. 2. 2012 11:48)

robite komplexne dokonalu pracu, od rekonstrukcnych cinnosti podla originalnych technologii po komplexne ponatu vychovu k ucte k pamiatkam a schopnostiam nasich predkov - klobuk dolu a vdaka aj za nasich vnukov!

Re: poklona

(chobi, 22. 2. 2012 10:57)

Ďakujeme za uznanie snažíme sa naozaj pamiatku naich predkov zachovať v rámci čo najčistejších profesionálnych pravidiel. Úcta patrí všetkým našim predkom že nám tu zanechali tak jedinečné dielo.